Uši pro princeznu / Studio DAMÚZA, Praha / 5+

Uši pro princeznu / Studio DAMÚZA, Praha / 5+

st06červenec13:00st13:3013:00 - 13:30(GMT+02:00) Uši pro princeznu / Studio DAMÚZA, Praha / 5+Příběh o lásce Ludvíka k princezně a o tom, zda existuje jen jeden správný přístup k hudbě a jen jedna cesta k srdci princezny.Malá scéna Divadla Karla Pippicha, Čs. Partyzánů 6, 53701 Chrudim

Detail události

Haničko, ty zpívej radši potichu! Pepíčku, polož na chvíli tu flétničku.
Už se vám někdy stalo, že lidé kolem vás nedocenili vaše hudební nadání?
Ludvík je kluk, kterému se líbí jedna princezna. Docela nadaná princezna. Sám je z hudební rodiny, ale staví se k tomu po svém, a tak mu okolí moc nevěří, ale copak existuje jen jeden správný přístup k hudbě a jen jedna cesta k srdci princezny?
Projekt vznikl s laskavou podporou hlavního města Praha a MKČR.

Koncept, režie: Markéta Labusová a kol.
Scénografie: Iva Ščerbáková, Berta Doubková
Hrají: Matyáš Míka, Alžběta Nováková

O souboru
Studio DAMÚZA působí na divadelní scéně již od roku 1999. Bylo spjato se stejnojmenným prostorem ve středověkém sklepení domu Řetězová 10 na Starém městě. V červnu 2004 o tento prostor DAMÚZA přišla a chvíli hledala svoji tvář mimo jiné jako stálý host Divadla Na Zábradlí. V současné době se pod značkou DAMÚZA skrývá produkční a producentská jednotka podporující neotřelé divadelníky, hudebníky a ostatní, především vizuální umělce, kteří nechtějí zapadat do běžného divadelního provozu, ale chtějí objevovat, provokovat, zkoumat.

Kontakt: https://damuza.cz/

Více

Čas

Červenec 6(středa) 1:00odpoledne - 1:30odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

60