Tři kouzelné dary / Loutky bez hranic, Praha / 4+

Červenec, 2021

so03červenec15:0015:45Tři kouzelné dary / Loutky bez hranic, Praha / 4+Veselá maňásková taškařice se zpěvy a poučením, že pravda a Jano musí zvítězit nad chamtivostí a zlou kozou.15:00 - 15:45 Terasy Muzea loutkářských kultur, Břetislavova 62, ChrudimTyp události:DivadloTyp programu:Open program

Detail události

13.00, 15.00
Terasy MLK
45 minut
4+

Byl jednou jeden chudý krejčík, neměl nic, jen tři syny a hladovou kozu. Synové šli do světa, koza zůstala doma. A jak to bylo dál? Nechte se překvapit!
Veselá maňásková taškařice se zpěvy a poučením, že pravda a Jano musí zvítězit nad chamtivostí a zlou kozou.
Na motivy lidové pohádky bratří Grimmů Stolek Prostřise, oslík Zlatodej a obušek Zpytleven.

Hudba: Dominik Renč
Výprava a loutky: Bára Čechová
Režijní a dramaturgická spolupráce: Dora Bouzková
Hrají: Jiřina Vacková, Lukáš Bouzek

O souboru:
Jsme nezávislé profesionální divadelní uskupení, které začalo své loutkové dobrodružné výpravy už za studií na KALD DAMU. Odstartovalo to roku 2001 Mexikem a pokračuje to dodnes všude možně (Praha, Chrudim, Aš, Plzeň, Svitavy, Slovensko, Německo, Polsko, Dánsko, Kuba, USA).
Nemáme stálou scénu, hrajeme tam, kam si nás pozvete. Kromě loutkových představení organizujeme i výtvarné a loutkové kreativní dílny a sociálně-divadelní projekty, zajímají nás loutky z různých úhlů pohledu. Tvoříme pro všechny věkové, sociální, národnostní, náboženské i jiné kategorie.

Více

Zdravotní pokyny pro tuto událost

Vyžadován respirátor
X