Třetí ruka / Handa Gote research & development, Praha (12+)

Třetí ruka / Handa Gote research & development, Praha (12+)

pon01červenec23:15út02(červenec 2)0:3023:15 - 0:30 (2)(GMT+02:00) Třetí ruka / Handa Gote research & development, Praha (12+)Třetí ruka vytváří loutkový mikrokosmos, do kterého lze vstoupit z různých stran a který nenabízí žádný příběh.Divadelní scéna MED, Široká 85. 53701 Chrudim

Detail události

1. 7. / pondělí ve 23.15
Scéna MED
65 minut / od 12 let

Připravili: Švábová, kosmo_nauty, Dörner, Procházka

V projektu Třetí rukase Handa Gote vrací k loutkovému divadlu a navazuje zde zejména na svou vlastní inscenaci Safírová hlava, která byla rekonstrukcí zapomenutého loutkového projektu z 90. let. Nyní Handa Gote pokračují ve snaze o rekonstrukci, tentokrát u žánru, který možná žádným žánrem nebyl a patrně ani vůbec neexistoval.
Třetí ruka vytváří loutkový mikrokosmos, do kterého lze vstoupit z různých stran a který nenabízí žádný příběh – jen drobné útržky situací a obrazů, otevřených divákově interpretaci.

O souboru
Umělecká skupina Handa Gote research & development pracuje od roku 2005 na pomezí divadla, současného tance, visuálního umění, hudby, performance a konceptuálního umění.
Skupina se zajímá o koncept postdramatického a postspektakulárního divadla, o nelineární způsoby vyprávění a aplikování zkušeností soudobé hudby a visuálního umění v divadle. Ve všech svých pracích využívají kreativním způsobem technologie, a to jak staré, tak ty nejmodernější. Ve většině svých projektů pracují s mediální archeologií a v pracích blížících se dokumentárnímu divadlu se intenzivně zabývají tzv. malými dějinami.

Kontakt: http://handagote.com/

Čas

Červenec 1(pondělí) 11:15odpoledne - Červenec 2(úterý) 12:30dopoledne(GMT+02:00)

Cena:

200 Kč

Get Directions