Školní výlet / Václav Bartoš, Hradec Králové / 5+

Školní výlet / Václav Bartoš, Hradec Králové / 5+

út04červenec20:00út20:2020:00 - 20:20(GMT+02:00) Školní výlet / Václav Bartoš, Hradec Králové / 5+Kdo neviděl Školní výlet Václava Bartoše, jako by nebyl.Balustráda - Resselovo náměstí, Resselovo náměstí, Chrudim IV, 537 01 Chrudim

Detail události

1.7. / sobota od 19.30
2.7. / neděle od 20.00
3.7. / pondělí od 20.30
4.7. / úterý od 20.00
5.7. / středa od 20.00
20 minut / od 5 let

Autor: Václav Bartoš, Petr Koreček
Režie: Václav Bartoš
Tvůrčí tým: Václav Bartoš

O inscenaci
Kdo byl na divadelním festivalu v Hradci Králové nebo v Hronově a neviděl Školní výlet, jako by na nich nebyl. Určitě jste o něm už slyšeli.  Někdo něco vyprávěl o fixách, autobusu nebo výletu. A současně vám jej doporučovali jako úžasnou věc, kterou jste dosud nikdy neviděli, a přemlouvali vás, abyste na něj rozhodně zašli. Doporučíme vám jej také my. Ale pozor! Jeho publikum se dělí na jeho zaryté zastánce a milovníky a poté na ty, kteří odcházejí, nevěřícně kroutíce hlavou.

O souboru
Po absolvování katedry teorie a kritiky na DAMU Václav Bartoš nesměřoval klasickou divadelní cestou. Jeho profesní život je obohacen o fascinaci československým opevněním, kde si s návštěvníky vypráví o naší historii a působí tam jako průvodce na muzeu Březinka nad Náchodem, avšak primárně se věnuje internetové reklamě. V době svých studií spravoval kulturní deník Nekultura.cz a začal experimentovat s internetovými reklamními systémy. Dnes se soustředí na rozvoj své internetové platformy PlaCla.cz na publikaci reklamních článků, která mu umožňuje trávit maximum času s rodinou, pomáhat ve veřejné sféře s rozvojem regionu a měsíc v roce vystupovat se Školním výletem.

Kontakt: Václav Bartoš, vaclav.bartos@nekultura.cz

Čas

Červenec 4(úterý) 8:00odpoledne - 8:20odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

dobrovolné