Romeo & Fólie / Brastr’s kolektiv divadlo, Praha (12+)

Romeo & Fólie / Brastr’s kolektiv divadlo, Praha (12+)

st03červenec20:00st20:5020:00 - 20:50(GMT+02:00) Romeo & Fólie / Brastr’s kolektiv divadlo, Praha (12+) Je libo trochu maturitní četby z pera anonymního přispěvatele z vod internetu?Malá scéna Divadla Karla Pippicha, Čs. Partyzánů 6, 53701 Chrudim

Detail události

3. 7. / středa ve 20.00
Malá scéna Divadla Karla Pippicha
50 minut / od 12 let

Autor: Kryštof Švehlík, Kristián Kašpar
Hrají: Filip Vlastník, Kristián Kašpar, Kryštof Švehlík

Kdy se nesmrtelný klasik stává nesmrtelným klasikem? Přece tehdy, když jeho hry proniknou do všech koutů světa. Když se jeho jméno začne skloňovat ve všech jazycích a dialektech. A hlavně tehdy, když si jeho dílo začnou lidé přetvářet ku obrazu svému. Ve hře Romeo & Fólie se divák setká právě s jedním nesmrtelným klasikem, který ho provede svým životem a již zmíněnými přetvořeninami a parafrázemi jeho her. Je libo trochu maturitní četby z pera anonymního přispěvatele z vod internetu? Je libo trochu Hamleta s nádechem vesnických trhů a moderního výtvarného umění?

O souboru
Nezávislý divadelní soubor Brastr’s kolektiv divadlo založil herec Kristián Kašpar a režisér Štěpán Krtička. Soubor se soustředí na prvky moderního divadla s aktuální tématikou a působí na několika scénách – Rock café Praha, divadlo Apropo a Dejvická klubovna. Aktuální repertoár obsahuje dvě monodramata (Po Fredrikovi a Rakvičkárna), absurdní drama Antiguma a jednoaktovou inscenaci Audience. Do repertoáru také patří pořad Dialogy v podkroví, který se soustředí na divadelní herce a herečky. Soubor se chce do budoucna ubírat směrem autorského divadla.

Kontakt: https://mysteriapragensia.cz/divadlo-apropo/

Čas

Červenec 3(středa) 8:00odpoledne - 8:50odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

150

Get Directions