Reunion / Divadlo Mehedaha, Praha (12+)

Reunion / Divadlo Mehedaha, Praha (12+)

st03červenec18:30st19:2018:30 - 19:20(GMT+02:00) Reunion / Divadlo Mehedaha, Praha (12+)Vycházka loutkových smrtelníků po třiceti letech pauzy s nesmrtelnými loutkami. Jeviště Divadla Karla Pippicha, Čs. partyzánů 6, 537 01 Chrudim

Detail události

3. 7. / středa v 18.30
Jeviště Divadla Karla Pippicha
50 minut / od 12 let

Tvůrčí tým: Petr Nikl, František Petrák, Tomáš Volkmer, Tomáš Absolon. Pimprlata a další

Vycházka loutkových smrtelníků po třiceti letech pauzy s nesmrtelnými loutkami. Kdo koho povede? Kdo bude tančit a pískat? Jaká že to bude hra bez dirigenta? Férie tanečních, hudebních a malířských schopností marionet, strojků a mobilních objektů.
Po třech dekádách mlhavé odmlky se znovu sejde pár starších chlapců nad loutkami a objekty, se kterými si hráli s radostí zamlada. Přidají několik drobných představ o tom, jak se visuálně zabavit skrze loutkový portál.

O souboru
Petr Nikl, František Petrák, Tomáš Volkmer, Tomáš Absolon jsou osobnosti, které se projevují autorsky a samostatně především jako výtvarníci. Zažehli však v sobě již za studií na střední škole jiskru pro marionety, pimprlata a jím podobné visuální objekty. Ty jim učarovaly natolik, že si sami pro sebe stvořili soukromý svět živých obrazů a předmětů, které v mezičasí ožívají za portálem loutkového divadla osobitými kreacemi. Vystupují spolu zásadně nepravidelně, aby setrvačnost neproměnila jejich zábavu v úmornou práci.

Kontakt: volkmer.scena@seznam.cz

Čas

Červenec 3(středa) 6:30odpoledne - 7:20odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

200 Kč

Get Directions