Pouliční představení / Muzeum loutkářských kultur a festival Loutkářská Chrudim / 3+

Červenec, 2022

so02červenec14:0023:59Pouliční představení / Muzeum loutkářských kultur a festival Loutkářská Chrudim / 3+14:00 - 23:59 Muzeum loutkářských kultur, Břetislavova 74, 537 01 ChrudimTyp události:Dílna,Divadlo,Koncert,Pouliční vystoupení,VýstavaTyp programu:Doprovodný program

Detail události

2. 7. / Sobota ve 14.00
Okolo Muzea loutkářských kultur

600 minut / Od 3 let

Oslava výročí Muzea loutkářských kultur. Podrobný program na stránkách Muzea loutkářských kultur.

Kontakt: https://www.puppets.cz/

Program:

Žralok
(pasáž, Resselovo nám. 80)

9:00 – 12:00       workshop Díry výstavníPřemysl Černý | Stay with Ukraine
15:00 – 16:00     hudební vystoupení ZUŠ Chrudim

Knihovnická zahrada
(zahrada Městské knihovny, Filištínská 36)

10:00 – 11:00     knižní představení O Malence – AVDN DiFA JAMU, po představení bude následovat workshop

Mlsný Pecivál
(Resselovo nám. 135)

10:00 – 11:00     autorské čtení
11:00 – 11:30     vystoupení studentů Konzervatoře Pardubice
9:00 – 24:00       Za vůní betonu – prodejní výstava ručně vyráběných svíček
9:00 – 24:00       venkovní výstava obrázků prvňáčků ze ZŠ Jana Malíka

Břetislavka
(Břetislavova ulice 62, před MLK)

10:00 – 11:00     Flašinet
11:00 – 11:45     Špílmachr – Faust | studio Damúza
12:00 – 12:30     Flašinet
13:00 – 13:30     O mlsné Kateřině a strýčkovi vlkovi | Drum Bun
14:00 – 14:30     Rytíři | divadlo Toy Machine
15:00 – 16:30     Pohádkový automat | Motyčkovic klika
22:30 – 23:30    Sud & Sandy – Synťáky a video

Terasy
(Terasa MLK – Břetislavova 74)

10:00 – 13:00     Fontány a vodotrysky
20:00 – 20:30     Čert to vzal | Čmukaři
22:00 – 22:30    Kapitán Fotrix: Poslední mise | Teatro Truhla

Žižka stage
(Žižkovo náměstí)

10:00 – 22:00     řezbovaný kolotoč Martina Holuba a další hry
10:00 – 18:00     malování na obličej
10:00 – 18:00    aktivity pro děti a dílny: Bára Hubená, Pavel Truhlář, Pruhovaný kocour, Amalthea, Šance pro Tebe, MLK
11:00 – 12:00     Flašinet
12:00 – 16:00    workshop Truhlářství SpalTo
13:00 – 17:00     Improvizační divadelně loutková herna | Chodící dřevo
18:00 – 19:00     koncert Pískomil se vrací
19:30 – 20:00     OPÁL Opava – hudební ukázky z představení Poslušně hlásím 
20:00 – 21:00     Blondýna – básnířka a písničkářka
21:00 – 22:00     Rebeka Klose – kytaristka a písničkářka

Ressel stage
(Resselovo náměstí)

16:30 – 17:00     Flamenco Pardubice pod vedením Lenky Jehličkové
17:00 – 18:00     Oficiální zahájení oslav
                           Blahopřání k narozeninám od Spejbla a Hurvínka 
                           Vernisáž výstavy Všechno nejlepší!
                           Křest publikace Sbírka a historie Muzea loutkářských kultur v Chrudimi
Oficiální zahájení proběhne za účasti ministra kultury Martina Baxy a dalších vzácných hostů.    
18:00 – 19:00     Lent Moyo – koncert mezinárodního folkového dua
20:00 – 21:00     Herbert Einstein (alternative-pop) – koncert pardubické kapely
21:30 – 22:30     Dancing barefoot – bluesrockové kytarové duo

Balustráda
(prostor balustrády vlevo od kostela)

13:00 – 17:00     aktivity pro děti, soutěže, loutky, divadlo, dílny – Barons Leather

Fortna
(u Pardubické fortny, u hotelu Fortna)

14:00 – 14:30     loutkář Tajemství pohádkové knížky | Jiří Polehňa
15:00 – 16:00     Vlaštovky | Pěstujeme příběhy
16:00 – 16:30    loutkové představení Bubingo | Jiří Bareš
19:00 – 20:00     folková kapela Rybaryb
21:00 – 22:00     koncert loutkáře Rudy Hancvencla

Filištín
(Filištínská 34)

16:00 – 16:30     Kristýna & Dan
18:30 – 19:30     Midsomer Roses
20:00 – 21:00     Sketa Fotr
21:30 – 22:30    2Enough
22:30 – 24:00     Jam session

Afterparty se bude konat v R-klubu
(Husova 300)

23:00 – 24:00     kapela Loutkového divadla Louny
24:00 – 1:00       Krásné Nové Stroje

Více

Čas

(Sobota) 14:00 - 23:59

Cena:

ZDARMA

X