Postradatelní / Buchty a loutky, Praha (13+)

Postradatelní / Buchty a loutky, Praha (13+)

út02červenec(červenec 2)23:15st03(červenec 3)0:2523:15 - 0:25 (3)(GMT+02:00) Postradatelní / Buchty a loutky, Praha (13+)Nová inscenace s loutkami, předměty a atmosférami volně na motivy filmu Silvestera Stalloneho – Postradatelní.

Detail události

2. 7. / úterý ve 23.15
Scéna MED
70 minut / od 13 let

Režie: Radek Beran a Buchty a loutky
Scénář: Buchty a loutky
Hudba: Vít Brukner
Loutky: Staří mistři
Výprava: Buchty a loutky
Hrají: Marek Bečka, Vít Brukner, Radek Beran

Nová inscenace s loutkami, předměty a atmosférami volně na motivy filmu Silvestera Stalloneho – Postradatelní. Příběh o kdysi populárních, dnes už zapomenutých a nepotřebných… loutkách. Tito postradatelní hrdinové už nemusí nic dokazovat. Snaží se jen přežít a když to opravdu stojí za to, jsou schopni jakkoli nemožné mise.

O souboru
Buchty a loutky byly založeny v roce 1991 v chebské ubytovně čerstvými absolventy loutkářské katedry DAMU. Od té doby mají za sebou desítky divadelních premiér pro dospělé i děti, loutkové a animované filmy a klipy, mnoho jednorázových projektů v oblasti netradičního divadla, hudby, výtvarného umění, filmu a jejich prolínání. Buchty a loutky svým neobvyklým způsobem tvorby vytvářejí unikátní divadelní poetiku. Klasické tituly i vlastní autorskou tvorbu zpracovávají s nadhledem a nezaměnitelným humorem, s osobitým důrazem na výtvarnou stránku, komponovanou hudbu a živou zvukovou stopu (kombinace starých i nových loutek, harampádí, hraček a nejnovějších technologií).

Kontakt: https://www.buchtyaloutky.cz/

Čas

Červenec 2(úterý) 11:15odpoledne - Červenec 3(středa) 12:25dopoledne(GMT+02:00)

Cena:

150 Kč