Paleček / Buchty a loutky, Praha (3+)

Paleček / Buchty a loutky, Praha (3+)

st03červenec13:00st13:4513:00 - 13:45(GMT+02:00) Paleček / Buchty a loutky, Praha (3+)Žili spolu jeden muž a žena a ti nemohli mít děťátko. Šapitó za Divadlem Karla Pippicha, Park Republiky, 537 01 Chrudim II

Detail události

3. 7. / středa v 10.00 a 13.00 (děti ze seminářů)
Šapitó za Divadlem Karla Pippicha
45 minut / od 3 let

Režie: Buchty a loutky pod vedením Marka Bečky
Loutky a scéna: Tereza Komárková
Hudba: Vít Brukner
Střídavě hrají: Marek Bečka, Vít Brukner, Radek Beran, Zuzana Bruknerová

Žili spolu jeden muž a žena a ti nemohli mít děťátko. Kdyby měli alespoň malinkaté, velké jako palec… A hele, ono se to nakonec povedlo! Je tedy opravdu jen jako palec, kluk jeden, začali mu tedy říkat Paleček. A byl moc šikovný a hodný. Jenže si ho vyhlídnul zloděj, takový pomocník by se mu hodil. Paleček mu ovšem pomáhat nechtěl, to ne, krást se nemá. Ale zakoukal se do princezny na zámku, a tak tomu zloději trochu pomáhat musel. Ale kam mu pomohl a jestli může i takový chlapeček vyrůst, se dozvíte v nové pohádce Buchet a loutek.

O souboru
Buchty a loutky byly založeny v roce 1991 v chebské ubytovně čerstvými absolventy loutkářské katedry DAMU. Od té doby mají za sebou desítky divadelních premiér pro dospělé i děti, loutkové a animované filmy a klipy, mnoho jednorázových projektů v oblasti netradičního divadla, hudby, výtvarného umění, filmu a jejich prolínání. Buchty a loutky svým neobvyklým způsobem tvorby vytvářejí unikátní divadelní poetiku. Klasické tituly i vlastní autorskou tvorbu zpracovávají s nadhledem a nezaměnitelným humorem, s osobitým důrazem na výtvarnou stránku, komponovanou hudbu a živou zvukovou stopu (kombinace starých i nových loutek, harampádí, hraček a nejnovějších technologií).

Kontakt: https://www.buchtyaloutky.cz/

Čas

Červenec 3(středa) 1:00odpoledne - 1:45odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

150 Kč

Get Directions