O třech kůzlátkách / Divadlo U plotny, Sezimovo Ústí / 3+

O třech kůzlátkách / Divadlo U plotny, Sezimovo Ústí / 3+

pon03červenec17:00pon17:4517:00 - 17:45(GMT+02:00) O třech kůzlátkách / Divadlo U plotny, Sezimovo Ústí / 3+Klasický pohádkový příběh o jedné rodinné tragédii se šťastným koncem.Šapitó za Divadlem Karla Pippicha, Park Republiky, 537 01 Chrudim II

Detail události

3.7. / pondělí od 10.00 a 17.00
Šapitó za Divadlem Karla Pippicha
45 minut / od 3 let

Scénář, režie, hrají: Jana Hubka Vanýsková
Výtvarná spolupráce: Eva Volfová
Výroba loutek: Andrea Šáchová, Oldřich Svoboda, Ondřej Drábek
Výroba kulis: Ivan Szuták

O inscenaci
Klasický pohádkový příběh o jedné rodinné tragédii se šťastným koncem. Skončí nakonec kůzlátka u vlka v břiše? Zachrání je máma koza? A co s ním, s tím netvorem obludným?

Dřevěné loutky malých neposedných sourozenců, strašidelný vlk a popletený kouzelník. Tohle vše a mnoho překvapivých událostí vás čeká v dobře známé pohádce pro menší děti. Budou se možná trošku bát, ale určitě víc smát!

O souboru
Divadlo U plotny je malý soubor, který vznikl doslova U plotny, proto ten název. Jeho hlavní protagonistce, herečce Janě Hubka Vanýskové, se začaly rodit děti, a jelikož se nemohla smířit s představou, že se bude následující roky soustředit pouze na kašičky a dětské zadečky, rozhodla se vytvořit si divadlo sama, popřípadě s kolegyní, kterou stihl stejný osud. Zkoušky tedy probíhaly zásadně mezi sporákem a dětským pokojem, rekvizitami byly plyšáci zrovna odhozené dětmi a produkční telefonáty probíhaly často v dětském ryku.
Divadlo U plotny se věnuje zatím hlavně dětem. Ale takřka každému dětskému představení je logicky přítomen rodič, a tak jsou všechna představení prošpikována a protkána poetikou, která zaujme i dospělého. Představení jsou autorská, náměty jsou čerpány z momentální mentální situace protagonistů.

Kontakt: http://divadlouplotny.cz/

Čas

Červenec 3(pondělí) 5:00odpoledne - 5:45odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

100 Kč