O nejlepším lukostřelci / Martin Hak (10+)

O nejlepším lukostřelci / Martin Hak (10+)

st03červenec18:30st19:3018:30 - 19:30(GMT+02:00) O nejlepším lukostřelci / Martin Hak (10+)Jeden starodávný příběh a několik historek o velkých mistrech lukostřelby.Spolkový dům, Spolkový dům, Palackého tř., Chrudim

Detail události

3. 7. / středa v 18.30
Spolkový dům
60 minut / 10 +

„Dej vařit vodu a mysli na cíl. Zalij čaj a uvažuj o šípu. Napij se, odlož šaty a …“ Jeden starodávný příběh a několik historek o velkých mistrech lukostřelby, tak hlubokomyslných, jak jen se kdo odváží. Jsou na světě takoví lukostřelci, kteří vždycky zasáhnou cíl a jsou i takoví, co se ještě netrefili. Světe, div se! Jsou i tací, co jsou mistry obojího.

O souboru
Martin Hak je vypravěčem příběhů. Těch svých, těch, které se staly jiným, i těch, které se nikdy nestaly. Jeho dětským přáním bylo stát se archeologem a sám říká, že se mu to celkem splnilo. V Martinově představě archeolog občas pečlivě vyhloubí díru do minulosti, sedne tam a hledí na zbytky, které přetrvaly. Skládá úlomky, představuje si možnosti, hledá souvislosti. Je-li archeolog také vypravěčem, dovede způsobit, aby obrazy ze světa jeho představ prošly do světů dalších. A to není čarování, ale řemeslo. Martin se živí živým vyprávěním. Vede kurzy, dílny i osobní tréninky zaměřené na vyprávění nebo obecněji na práci s příběhem. Pracuje s rodiči, učiteli, knihovníky, s lidmi, co vedou lidi, s divadelníky, psychology, básníky, lektory či faráři. Věří, že příběh a jeho živé vyprávění je tím nejúžasnějším dorozumívacím prostředkem a že vypravěčské řemeslo je tu pro ty, které dorozumívání zajímá víc než komunikace.

Kontakt: www.vypravec.com

Čas

Červenec 3(středa) 6:30odpoledne - 7:30odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

100 Kč

Get Directions