O medvídku Hajáčkovi / Divadlo jednoho Edy (3+)

O medvídku Hajáčkovi / Divadlo jednoho Edy (3+)

čt04červenec9:00čt9:359:00 - 9:35(GMT+02:00) O medvídku Hajáčkovi / Divadlo jednoho Edy (3+)Skoro detektivní pohádka o večerních rituálech, které mají nejen zvířátka před spaním.Malá scéna Divadla Karla Pippicha, Čs. Partyzánů 6, 53701 Chrudim

Detail události

4. 7. / čtvrtek v 9.00
Malá scéna Divadla Karla Pippicha
35 minut / od 3 let

Režie: Miroslava Bělohlávková
Režijní nedocenitelná pomoc: Markéta Sýkorová
Scénografie: Tereza Venclová, Kamil Bělohlávek, Miroslava Bělohlávková
Hudba: Marcela Mikolášková
Hraje: Miroslava Bělohlávková

Proč nemůže paní Veverka usnout? Navečeřela se, zoubky si vyčistila, vyčůrat se byla, ale pořád ne a ne spát! A paní Ovečka taky nemůže zabrat! Přijde medvídek Hajáček záhadě na kloub? Budou moct jít jeho kamarádi zase v klidu spát?
Skoro detektivní pohádka o večerních rituálech, které mají nejen zvířátka před spaním.

O souboru
Ráda bych se vám představila. Jmenuji se Mirka Bělohlávková a jsem zakladatelkou a členkou Divadla jednoho Edy. Divadlo jednoho Edy je one-woman show, proto by se za datum vzniku dalo považovat datum mého narození. Je však záhodno říci, že jsem od mala divadlo nehrála a vlastně jsem až do 8. třídy ZŠ chtěla být ornitologem nebo učitelkou. Život měl ale jiné plány, a tak jsem po gymnáziu nastoupila na DAMU ke studiu herectví alternativního a loutkového divadla. Hrála jsem například v divadle Disk, v A studiu Rubín, v Huse na provázku. V letech 2008–2023 jsem byla v angažmá v Naivním divadle v Liberci. V současné době spolupracuji s Naivním divadlem Liberec, se studiem DAMÚZA a hraji svá představení.

Kontakt: https://jedeneda.net/

Čas

Červenec 4(čtvrtek) 9:00dopoledne - 9:35dopoledne(GMT+02:00)

Cena:

150 Kč

Get Directions