O holčičce, která se ještě nenarodila / Divadlo Víti Marčíka / 3+

O holčičce, která se ještě nenarodila / Divadlo Víti Marčíka / 3+

čt01červenec14:00čt14:5014:00 - 14:50(GMT+02:00) O holčičce, která se ještě nenarodila / Divadlo Víti Marčíka / 3+Pohádka vhodná pro všechny, kteří se nebáli narodit a teď mají strach z umírání.Za Divadlem Karla Pippicha, Park Republiky, 537 01 Chrudim II

Detail události

14.00
Za Divadlem Karla Pippicha
50 minut
3+

Nová inscenace Víti Marčíka st. o touze dědečka po vnučce, o oslu Abrahamovi, koníku Apačovi a o stromu života, co mluvil o světě viditelném a neviditelném a taky o nebi. Pohádka vhodná pro všechny, kteří se nebáli narodit a teď mají strach z umírání.

Sepsal a vypráví: Vítězslav Marčík st.
Kašpárka vyřezala: Eva Marčíková
Hlavu rytíře vyřezal: Jan Růžička
Koníčka vyřezal: neznámý autor
Kříž daroval Domácí hospic Setkání z Rychnova nad Kněžnou, boty bývalý ministr životního prostředí a dveře, pokud budou na scéně, jsou z budhistického kláštera.

O souboru:
Jsme rodinné divadlo žijící na statku v Drahotěšicích, s poštou a policejní stanicí v Hluboké nad Vlta-vou. A i když často hraji a jsem na jevišti sám, tak bych bez své ženy, dětí a teď i zetě, vnoučat, snach a babiček, jedna s námi bydlí a občas i hraje, i bez táty a tchána (oba jsou už mrtví), ale i našich přátel a známých, hrát prostě nemohl.
Nejsem vyučený herec ani loutkoherec, ani scénograf či muzikant a už vůbec ne umělec – to slovo mě dost uráží.
Prý jsem „zjev z Jižních Čech“. To se mi líbí, i když jsem Moravák.
Asi jsem vypravěč, který často lže. Ale lžu kvůli Vám, protože kdybych mluvil pravdu, tak mi nevěříte.
Ale popravdě, a to vážně nelžu, bych si nejvíc přál být „komediant Boží“. Komediant Boha, který nemá tvář ani jméno, a o kterém dohromady nic nevím, jen to, že nás všechny neskutečně miluje.

Více

Čas

Červenec 1(čtvrtek) 2:00odpoledne - 2:50odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

Zdarma přístupné

Get Directions

Zdravotní pokyny pro tuto událost

Venkovní událost