Nejmenší / Martin Hak / 8+

Nejmenší / Martin Hak / 8+

út06červenec16:00út16:5016:00 - 16:50(GMT+02:00) Nejmenší / Martin Hak / 8+Příběh o velikém smutku a dobrých radách, kterých je vždycky všude plno.. Speciálně pro 70. LCH v experimentální úpravě s neviditelnými loutkami!Šapitó za Divadlem Karla Pippicha, Park Republiky, 537 01 Chrudim II

Detail události

16.00
Šapitó za DKP
50 minut
8+

Příběh o velikém smutku a dobrých radách, kterých je vždycky všude plno. Příběh o nadšení a cestě plné snahy. Příběh o bytosti, která žije nedaleko, ale návštěvy se dočká zřídka. A taky o veliké touze žít a „být součástí“. (Speciálně pro 70. LCH v experimentální úpravě s neviditelnými loutkami!)

O souboru:
Martin Hak je vypravěčem příběhů. Těch svých, těch, které se staly jiným, i těch, které se nikdy nestaly. Jeho dětským přáním bylo stát se archeologem a sám říká, že se mu to celkem splnilo. V Martinově představě archeolog občas pečlivě vyhloubí díru do minulosti, sedne tam a hledí na zbytky, které přetrvaly. Skládá úlomky, představuje si možnosti, hledá souvislosti. Je-li archeolog také vypravěčem, dovede způsobit, aby obrazy ze světa jeho představ prošly do světů dalších. A to není čarování, ale řemeslo. Martin se živí živým vyprávěním. Vede kurzy, dílny i osobní tréninky zaměřené na vyprávění nebo obecněji na práci s příběhem. Pracuje s rodiči, učiteli, knihovníky, s lidmi, co vedou lidi, s divadelníky, psychology, básníky, lektory či faráři. Věří, že příběh a jeho živé vyprávění je tím nejúžasnějším dorozumívacím prostředkem a že vypravěčské řemeslo je tu pro ty, které dorozumívání zajímá víc než komunikace.

Čas

Červenec 6(úterý) 4:00odpoledne - 4:50odpoledne(GMT+02:00)

Get Directions

Zdravotní pokyny pro tuto událost

Vyžadován respirátor