Moskva Dačnoe / Daria Gosteva, Moskva, Praha /  12+

Moskva Dačnoe / Daria Gosteva, Moskva, Praha /  12+

ne03červenec22:00ne23:0022:00 - 23:00 Moskva Dačnoe / Daria Gosteva, Moskva, Praha /  12+Komorní dokumentární loutková inscenace ruské scénografky tvořící v Praze.Klubovna MED, Široká 85, 53701 Chrudim

Detail události

Komorní dokumentární loutková inscenace ruské scénografky tvořící v Praze. Daria Gosteva vypráví o podivném domě pod smrky kousek za Moskvou. Ze vzpomínek se noří tajemný dům se studenou kuchyní postavenou z okenních rámů a strmými červenými schody a jeho bizarní obyvatelé a sousedi: zpívající buržujka, veterán afghánské války, sourozenci Dong a Jumbli a další zvláštní obyvatelé tohoto blízkého, a přece tak vzdáleného světa. Inscenace vznikla původně jako projekt domácího divadla, v Alfredu ve dvoře jí rovněž uvádíme pro omezený počet diváků. 

Režie, scénografie, hraje: Daria Gosteva (RU)
Hudba: Frieda Gawenda (D) 

O souboru
Inscenace je součástí projektu Nová síť za Ukrajinu, jehož cílem je v regionech ČR prezentovat umělce a díla zabývající se aktuálními tématy na Ukrajině a v Rusku.

Daria Gosteva je studentkou scénografie na Katedře alternativního a loutkového divadla DAMU, zakladatelka mezinárodního souboru KHWOSHCH, který v Alfredu ve dvoře v loňském roce premiéroval úspěšný loutkový projekt Dinopera.

Kontakt: Daria Gosteva, devadevasi@gmail.com

Více

Čas

(Neděle) 22:00 - 23:00

Cena:

100