Malý strom / Divadlo Lampion, Kladno / 6+ / A, B, C

Malý strom / Divadlo Lampion, Kladno / 6+ / A, B, C

30červen20:0021:0020:00 - 21:00(GMT+02:00) Malý strom / Divadlo Lampion, Kladno / 6+ / A, B, CInscenace inspirovaná tvorbou spisovatele Forresta Cartera o čerokíjském pohledu na svět a jeho obyvatele.Velká scéna Divadla Karla Pippicha, Čs. partyzánů 6, Chrudim

Detail události

dramaturgie: Matouš Danzer
režie: Jakub Šmíd
výprava: Petr Vítek
hudba: David Hlaváč
texty písní: Radek Malý
Obsazení: Kristýna Dámová | Marie Jansová | František Čachotský | Jan Pichler | Jiří Šponar

Na vrcholky vysokých hor vede vyšlapaná cesta. Je místy strmá, náročná, ale snad i správná. Čerokíové, divocí krocani, jestřábi a chřestýši to vědí, a tak po ní spokojeně kráčejí už stovky let. Chcete po ní aspoň chvíli kráčet taky?
Tak se s námi vydejte za Malým stromem – chlapcem, kterého babička s dědečkem vychovávají v horách po indiánsku. Přes kvetoucí stráně, zelená kukuřičná pole, červenající se javorové lesy, ranní mrazíky a pár odboček do světa bílého muže nás nakonec cesta zavede až tam, odkud je v noci vidět hvězdná obloha, za kterou se rozprostírají věčná loviště.
Inscenace inspirovaná tvorbou spisovatele Forresta Cartera o čerokíjském pohledu na svět a jeho obyvatele.

O souboru
Divadlo Lampion je jediné profesionální divadlo ve Středočeském kraji, které se soustředí na tvorbu pro děti a mládež. Naše inscenace jsou určeny pro různé věkové kategorie počínaje těmi opravdu nejmenšími, pro které lze divadlo hrát, stěžejní část repertoáru je určena dětem předškolního a mladšího školního věku, ale snaží se postupně cílit i na druhý stupeň základních škol a v neposlední řadě na celou rodinu. Ve všední dny hraje Lampion převážně objednaná představení pro školní publikum, o víkendech pro veřejnost.

Kontakt: https://www.divadlolampion.cz/

Čas

Červen 30(pátek) 8:00odpoledne - 9:00odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

120