Kaleidoscop / Cirk La Putyka, Praha / 5+

Kaleidoscop / Cirk La Putyka, Praha / 5+

01červenec18:0018:4018:00 - 18:40(GMT+02:00) Kaleidoscop / Cirk La Putyka, Praha / 5+Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní párty pod širým nebem. Zimní stadion, V Průhonech 183, 537 03 Chrudim II, Česko

Detail události

18.00
Pozor změna: Zimní stadion Chrudim
40 min
5+

Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní párty pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v inscenaci probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu. Nemys-lete. Otevřete oči, nastražte uši a nechte se pohltit křiklavou koláží umu a radosti.
„Jak název napovídá, v nové show se soustředíme spíše na krásu formy, dynamiku a kouzlo okamžiku, než že bychom filozofovali o nesmrtelnosti brouka.“ – Maksim Komaro

O souboru:
Původně malá skupina nadšenců, kteří chtěli dát dohromady jednu inscenaci, se od roku 2008 rozrostla na novocirkusové uskupení téměř stovky herců, tanečníků, akrobatů, hudebníků, ale i produkčních, techniků, lékařů, vizážistů a dalších profesionálů.
Po nečekaném úspěchu debutové show La Putyka založili bratři Rosťa a Vítek Novákovi Cirk La Puty-ka. První jako umělecký šéf a druhý coby výkonný ředitel od té doby určují směr a rychlost jízdy této di-vadelně-novocirkusové maringotky.
Za prvních deset let existence vytvořili přes 20 projektů, spolupracovali s více než 300 lidmi 25 ná-rodností, odehráli přes 1 500 představení a navštívili 21 zemí.

Čas

Červenec 1(pátek) 6:00odpoledne - 6:40odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

300 Kč

Get Directions