Jak si Míša hledal kamaráda / Divadlo Alfa, Plzeň / 3+

Jak si Míša hledal kamaráda / Divadlo Alfa, Plzeň / 3+

út06červenec13:00út13:5013:00 - 13:50(GMT+02:00) Jak si Míša hledal kamaráda / Divadlo Alfa, Plzeň / 3+Nabízíme vám příběh o tom, že každý potřebuje kamaráda a pro skutečné přátelství je třeba něco obětovat!Velká scéna Divadla Karla Pippicha, Čs. partyzánů 6, Chrudim

Detail události

13.00
Divadlo Karla Pippicha
50 minut
3+

Kde může malý medvídek hledat kamaráda? Cože, u kontejnerů? No ovšem! Právě tam se totiž objeví světem protřelý a dobrodružstvím i špínou čpící medvěd, který Míšu okouzlí a kdo ví, třeba se z nich stanou opravdoví kamarádi… Nabízíme vám příběh o tom, že každý potřebuje kamaráda a pro skutečné přátelství je třeba něco obětovat! Inscenaci režíruje dlouholetý režisér a umělecký šéf souboru Tomáš Dvořák, který si potrpí na čarování s loutkami. A protože v příběhu vystupuje protřelý cirkusový medvěd Alfons, a protože si vybral stejně naladěného ostravského scénografa Tomáše Volkmera, dostali možnost se vyřádit!

Režie: Tomáš Dvořák
Výprava: Tomáš Volkmer
Dramaturgie: Petra Kosová
Hudba: Petr Vydarený
Hrají: Martin Sádlo Bartůšek, Petr Borovský, Martina J. Hartmannová, Tomáš Jereš, Marie Mrázková

O souboru:
Divadlo ALFA dlouhodobě patří k významným kulturním institucím města Plzně a plní nezastupitelnou úlohu v procesu kulturní a estetické výchovy především mladé generace (od předškolního věku po střední i vysoké školy, mladé dospělé publikum), jíž nabídkou své kulturní služby poskytuje zajímavou alternativu k převažující „mělké“ mediální či hospodské kultuře. Je reprezentantem soudobé kulturní vyspělosti města Plzně, Plzeňského kraje a potažmo celé České republiky v návaznosti na unikátní dědictví minulosti. Velmi často reprezentuje českou divadelní kulturu v zahraničí.

Čas

Červenec 6(úterý) 1:00odpoledne - 1:50odpoledne(GMT+02:00)

Get Directions

Zdravotní pokyny pro tuto událost

Vyžadován respirátor