Jak jsme vznikli, aneb hodný a zlý prezident / Specialita k třicátému výročí / Buchty a loutky, Praha / 12+

Jak jsme vznikli, aneb hodný a zlý prezident / Specialita k třicátému výročí / Buchty a loutky, Praha / 12+

pon04červenec22:30pon23:3022:30 - 23:30(GMT+02:00) Jak jsme vznikli, aneb hodný a zlý prezident / Specialita k třicátému výročí / Buchty a loutky, Praha / 12+Ano, jeden z našich prezidentů s křestním jménem Václav byl opravdu u zrodu divadla a jiný z nich, také se jménem Václav, ale se druhým jménem Miloš, způsobil málem jeho zánik.Divadelní scéna MED, Široká 85. 53701 Chrudim

Detail události

Ano, jeden z našich prezidentů s křestním jménem Václav byl opravdu u zrodu divadla a jiný z nich, také se jménem Václav, ale se druhým jménem Miloš, způsobil málem jeho zánik. Budeme klást závažné otázky typu: „Má smysl loutkářská vysoká škola?“. A hned si na ně budeme odpovídat: „Nemá, ale stejně na ní učíme!“ Celé představení proběhne v, na a kolem pietně zrekonstruovaného rodinného loutkového divadla. Bude plné legrace, poezie, smutku a stáří.
Těšíme se na vás, vaše třicetileté Buchty a loutky

Režie, hudba a scénografie: kolektivně Buchty a loutky
Světla a zvuk: Lukáš Valiska
Hrají: Marek Bečka, Radek Beran, Zuzana Bruknerová, Vít Brukner

O souboru
Buchty a loutky byly založeny v roce 1991 v chebské ubytovně čerstvými absolventy loutkářské katedry DAMU. Od té doby mají za sebou desítky divadelních premiér pro dospělé i děti, loutkové a animované filmy a klipy, mnoho jednorázových projektů v oblasti netradičního divadla, hudby, výtvarného umění, filmu a jejich prolínání. Svým neobvyklým způsobem tvorby vytvářejí unikátní divadelní poetiku. Klasické tituly i vlastní autorskou tvorbu zpracovávají s nadhledem a nezaměnitelným humorem, s osobitým důrazem na výtvarnou stránku, komponovanou hudbu a živou zvukovou stopu.

Kontakt: http://www.buchtyaloutky.cz/

Čas

Červenec 4(pondělí) 10:30odpoledne - 11:30odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

150

Get Directions