Hugův svět / Bábkové divadlo Bratislava, Slovensko (3+)

Hugův svět / Bábkové divadlo Bratislava, Slovensko (3+)

čt04červenec15:00čt15:5015:00 - 15:50(GMT+02:00) Hugův svět / Bábkové divadlo Bratislava, Slovensko (3+)Komorní hudebně-loutková inscenace o snění pro nejmenší děti.Jeviště Divadla Karla Pippicha, Čs. partyzánů 6, 537 01 Chrudim

Detail události

4. 7. / čtvrtek v 11.00, 13.00 a 15.00
Jeviště Divadla Karla Pippicha
50 minut / od 3 let

Autor libreta a režie: Jiří Adámek Austerlitz
Překlad, dramaturgie: Peter Galdík
Dramaturgická spolupráce: Petra Zichová
Scéna, objekty, kostýmy: Veronika Svobodová
Hudba a zvuk: Michal Cáb
Světelný design: Jan Komárek
Hrají: Michal Adam, Frederika Kašiarová, Róbert Laurinec, Margaréta Nosáľová, René Sorád, Lukáš Tandara, Ivana Lechmanová a. h.

Komorní hudebně-loutková inscenace o snění pro nejmenší děti.
Hugo se neztratil, Hugo se zatoulal. Je mu pět let a toulá se světem, i když se ze svého místa nepohnul. Svět patří Hugovi a v Hugovi je svět. Neví, kde se co stane, ale něco se určitě stane. Jednou se otočí doprava a najde radost, pak doleva a objeví strach, chvíli znuděně stojí na místě a pak vztekle skáče po jedné noze dozadu, dopředu, do stran a dozadu. Pojďte s Hugem putovat a zjistit, jaké to je jezdit na motorce, proč nemá rád vojáky a jací jsou starší bratři, unavené žáby, afričtí sloni a svérázné lišky. Hugo neplánuje a zažívá. Hugo nehledá a nachází. Zažijte s Hugem „tady a teď“ v kontaktní inscenaci plné okouzlujících zvuků a loutek, kde máte vše na dosah ruky. Včetně mimozemšťanů. Inscenace inspirovaná soukromými zápisky Huga z Pezinku, kterému v době jejich vzniku byly čtyři roky.

Podpořeno z veřejných prostředků Fondem na podporu umění.

O souboru
Bratislavské loutkové divadlo je důležitým prostorem, který své diváky nejen baví, provokuje a inspiruje, ale také jim umožňuje duchovní růst prostřednictvím divadelních a uměleckých prostředků. Základem je otevřená, flexibilní a kreativní dramaturgie, která na jedné straně reflektuje současná témata a události, společenské problémy a dobu, v níž žijeme, a tím jasně a čitelně vymezuje náš postoj. Na druhé straně se vrací ke svým kořenům – k zemité a upřímné komedii starých kočovných loutkářů, k moudrosti pohádek, k dojemnosti klaunů a k radosti ze hry.

Kontakt: www.babkovedivadlo.sk

Čas

Červenec 4(čtvrtek) 3:00odpoledne - 3:50odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

200 Kč

Get Directions