Hrnečková Karkulka / Brambůrky, Most / 3+

Hrnečková Karkulka / Brambůrky, Most / 3+

út05červenec11:00út11:2511:00 - 11:25(GMT+02:00) Hrnečková Karkulka / Brambůrky, Most / 3+Inscenace komponuje různé varianty pohádky O Červené Karkulce.Spolkový dům, Spolkový dům, Palackého tř., Chrudim

Detail události

Autor: soubor
Dramaturgická úprava: soubor
Režie: soubor
Scénografie: soubor
Loutky: soubor
Druh loutek: předmětné
Hrají: Bára, Lejča, Anička, Lůka a Pavel

Inscenace
Inscenace Hrníčková Karkulka komponuje různé varianty pohádek Červená karkulky. Kombinuje už zažité a známe příběhy, do kterých vnáší nové poznatky z dnešního světa. Jedná se o loutkové představení, loutky jsou zde převážně tvořeny z kuchyňského náčiní (vařečky, forma na bábovku atd.). Nechybí mu živá hudba a práce se světlem.
Bylo jednou jedno městečko a v tom městečku byla hospoda, mlékárna, cukrárna, a protože tam bylo hodně dětí tak tam byla i druhá cukrárna. A taky tam byl domeček a v něm bydlela maminka s holčičkou.

Soubor
Byla druhá karanténa. Tak Pavel napsal Báře, Bára Lejče, Lejča Aničce a Anička Lůce. Sešli jsme se a zacvičili si. Pak jsme povolali Janču. A občas Šimona. Od té doby jsme si dali do těla na Šrámkově Písku, Jiráskově Hronově, zaběhali jsme si v rumunském Banátu, kde jsme zacvičili i na dětském hřišti, vysvlékli jsme se Sokolově nebo na DAMU a v Činoherním klubu v Praze. Všechny nás to bolí, ale cvičíme rádi. A protože jsme při hledání názvu souboru viděli staročeské brambůrky, tak se jmenujeme podle nich.

Kontakt: Pavel Skála, pavel.skala@premosteni.eu

Čas

Červenec 5(úterý) 11:00dopoledne - 11:25dopoledne(GMT+02:00)

Cena:

60