Hobit / Divadlo Bajka, Český Těšín / 6+

Hobit / Divadlo Bajka, Český Těšín / 6+

čt30červen17:00čt17:5017:00 - 17:50(GMT+02:00) Hobit / Divadlo Bajka, Český Těšín / 6+Pohádkový příběh z dávné Středozemě o nebezpečném putování hobita Bilba Pytlíka a družiny trpaslíků podle knihy J.R.R. Tolkiena.Malá scéna Divadla Karla Pippicha, Čs. Partyzánů 6, 53701 Chrudim

Detail události

Zveme vás na pohádkový příběh z dávné Středozemě o nebezpečném putování hobita Bilba Pytlíka a družiny trpaslíků. Spolu s čarodějem Gandalfem se vydají na dobrodružnou cestu za uloupeným pokladem, který střeží drak Šmak.

Bilbo Pytlík má moc rád svůj poklidný život, ale nenechte se mýlit. Dokáže vám, že i malý hobit může svou chytrostí a odvahou zdolat nejednu velkou překážku a bojovat za lepší svět. V Bilbo Pytlíkovi je totiž daleko víc, než byste řekli.

Podle románu Hobit od J.R.R. Tolkiena. Licencováno Middle-earth Enterprises.
Překlad: František Vrba
Dramatizace: Marie a Zdeněk Hořínkovi
Režie: Pavel Gejguš
Scéna, loutky a kostýmy: Iva Bartošová
Hudba: Michal Sedláček
Výroba loutek: Pavel Skorkovský
Výroba kostýmů loutek: Ivana Kolondrová
Hrají: Jakub Tomoszek: Jan Szymanik, Dorota Grycz, Ewa Kus, Daniela Sedláčková, Wanda Michałek, Ondřej Vyhlídal, Joel Tomoszek: j. h.

O souboru
Bajka je loutková scéna Těšínského divadla, které je středoevropským divadelním a společenským unikátem. Hraje své inscenace ve dvou jazycích, v jazyce českém a polském, a každá ze tří scén – ČESKÁ SCÉNA | SCENA POLSKA | BAJKA – má svou dramaturgii a své umělecké směřování. Ojedinělá pospolitost je základním kamenem trvání tohoto divadla, je jeho společenskou a kulturní vazbou i vzájemnou divadelní inspirací všech jeho tří scén.

Kontakt: www.tdivadlo.cz/bajka

Více

Čas

Červen 30(čtvrtek) 5:00odpoledne - 5:50odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

100