Fabula Silvestris / Musaši Entertainment Company, Praha / 5+

Fabula Silvestris / Musaši Entertainment Company, Praha / 5+

st05červenec18:00st18:4518:00 - 18:45(GMT+02:00) Fabula Silvestris / Musaši Entertainment Company, Praha / 5+Nonverbální loutková pohádka o vynalézavosti, píli, lásce k přírodě a domovu.Vinárna Muzeum, Široká 85, Chrudim

Detail události

5.7. / středa 18.00 a 20.00
6.7. / čtvrtek 10.00 a 13.00
Vinárna Muzeum
45 minut / od 5 let

Připravili: Adam Páník, Tereza Havlová, Kateřina Bejčková, Anastázie Dobrodinská, Františka Jesenská, Boris Jedinák

O inscenaci
V lese má všechno svůj pořádek. Každý tvor, každý strom a každá houba na ten pořádek dohlíží, dokud nepřijde člověk a nepřinese svůj nepořádek, svoje smetí. Musaši Entertainment Company uvádí nonverbální loutkovou pohádku Fabula Sylvestris o vynalézavosti, píli, lásce k přírodě a domovu. Skoro každý někde bydlí. Naše doma je tam, kde jsou naši blízcí, známí. Naše doma je tam, kde máme zázemí, kde se cítíme bezpečně, kde se můžeme ukrýt. Naše doma je tam, kde to známe – město, čtvrť, vesnička, krajina. Hrdinové pohádky Fabula Sylvestris – Boban Vazba a pan Hladký jsou doma v lese. Mají tu svoje známé, sebe, můžou se ukrýt pod mech, chodit na houby. A tak o les pečují, krmí zvířátka a uklízí po nich bobky. Jenže ne každý je tak zodpovědný a pořádný. Ne každý se o společný domov stará. Co kdyby nám někdo udělal skládku v pokoji? Když se v lese objeví odpadková pevnost, není čas si nic rozmýšlet, Boban Vazba a pan Hladký musí vypátrat jejího stavitele a zatnout mu tipec!

Představení je v roce 2023 podpořeno Novou sítí z.s. v rámci programu Nová krev na scéně. Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy, Ministerstva kultury České republiky, Státního fondu kultury České republiky, městské části Praha 7 a Motus z.s. – Divadla Alfred ve dvoře.

O souboru
Musaši Entertainment Company je zábavní společnost zabývající se autorským divadlem, audiotvorbou, řezbářstvím, výrobou hudebních nástrojů, kovářstvím, hubkařením a jinými řemesly. Ustalujícím aktem se stalo uvedení loutkové inscenace Entomologious (2020), následovaly výpady do výtvarné sféry. Základajícími členy jsou Tereza Havlová a Adam Páník.

Kontakt: Fany Jesenská, musasi.entertainment.company@gmail.com

Čas

Červenec 5(středa) 6:00odpoledne - 6:45odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

100 Kč