Eliška a jiné královny / Divadlo Toy Machine, Praha / 3+

Eliška a jiné královny / Divadlo Toy Machine, Praha / 3+

so01červenec19:30so20:1519:30 - 20:15(GMT+02:00) Eliška a jiné královny / Divadlo Toy Machine, Praha / 3+Loutková pohádka inspirovaná velikánkami ve svém oboru a ženami, které dokázaly překonat muže. Klášterní zahrady, Klášterní zahrady, Chrudim II

Detail události

1.7. / sobota od 19.30
Klášterní zahrady v rámci zahájení festivalu
45 minut / od 3 let

Scéna, loutky a námět: Tomáš Běhal
Režie: Divadlo Toy Machine
Hudba: Tomáš Podrazil
Hrají: Tomáš Běhal a Tomáš Podrazil

O inscenaci
Loutková pohádka inspirovaná velikánkami ve svém oboru a ženami, které dokázaly překonat muže. Například jedna část se věnuje Elišce Junkové, automobilové závodníci anebo Babičce Boženy Němcové či ženské rytířce Johance z Arku.

O souboru
Divadlo Toy Machine se zaměřuje na loutkové a objektové divadlo. V našich představeních vám budeme před zraky rozehrávat obyčejné předměty denní potřeby, ale zároveň se vždy rádi odpíchneme od tradičního přístupu. Česká republika byla velkou loutkovou velmocí, kdy se nad loutkami přemýšlelo a my bychom byli rádi, kdyby jsme se k tomu zase mohli  vrátit. Loutkové divadlo nemusí být jen pro děti, proto naše pohádky jsou často dělané pro různorodého diváka a baví se na nich děti i dospělí. Některé pohádky hrajeme několik let a přibývají další. Pořádáme kreativní dílny, kdy si může každý vyrobit svoji loutku.

Kontakt: http://www.toymachine.cz/

Více

Čas

Červenec 1(sobota) 7:30odpoledne - 8:15odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

zdarma

Get Directions