Eliščiny pohádky / Divadlo Já to jsem, Drahotěšice / 3+

Eliščiny pohádky / Divadlo Já to jsem, Drahotěšice / 3+

01červenec15:0015:4515:00 - 15:45(GMT+02:00) Eliščiny pohádky / Divadlo Já to jsem, Drahotěšice / 3+Šapitó za Divadlem Karla Pippicha, Park Republiky, 537 01 Chrudim II

Detail události

Pohádka o princezně, princi, skřítcích, draku a neopodstatněném strachu (Sovy nejsou tím, čím se zdají být. Ne všechno, co se třpytí, je zlato. Ne každý pes, co štěká, kouše.) Divadelní scéna vytvořená ze staré školní lavice a starých strojů, pomocí kterých lze vytvářet zvuky

meluzíny, deště. Ručně řezané loutky, každá z jiného druhu dřeva. – to vše proto, že jedním s cílů této pohádky je učit děti a možná i nás dospělé vnímat, poslouchat, cítit a dívat se na okolí nejen očima.

Hraje: Vítězslav Marčík ml.
Scénář, režie, scénografie, loutky: Vítězslav Marčík ml.
Malba scény: Eliška Marčíková
Plakát: Věra Dytrychová

O souboru
Divadlo Já to jsem je potulné seskupení loutek a herců z Jižních Čech. Je součástí rodinného divadla Víti Marčíka, ale svým názvem se chce odlišit, aby nedocházelo k nedopatřením, že někdo jde na staršího vousatého Marčíka, ale ve skutečnosti vidí mladé bez vousů. I když nutno říct, že i těm už vousy rostou. (Samozřejmě, že jen té mužské části souboru.)
Divadlo vzniklo v roce 2007 v Drahotěšicích na statku u Marčíků. Zakládajícími členy byli kamarádi Adam Berger, Vjačeslav Nečunajev, Vítězslav Marčík ml. a babička Juříčková, která nám vařila čaj a kávu, ale hlavně nás tam trpěla.
Postupem času se do divadla připojili i (sourozenci) Eva a Jaroslav Marčíkovi. A není všem dnům konec.

Kontakt: http://jatojsem.eu/

Více

Čas

Červenec 1(pátek) 3:00odpoledne - 3:45odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

60

Get Directions