Dílna kamenných tváří

Dílna kamenných tváří

st05červenec10:00st15:0010:00 - 15:00(GMT+02:00) Dílna kamenných tváříProstor pro tiché zastavení i veselé ťukání a šplouchání.Za Divadlem Karla Pippicha, Park Republiky, 537 01 Chrudim II

Detail události

Prostor pro tiché zastavení i veselé ťukání a šplouchání. Mám sbírku kamenů s obličejem i bez obličeje. Zkoumám je a povídám si s nimi. Jsou hraví a rozverní. Zlobí mě, rádi se koupou ve vodě, zahrabávají v písku a otiskují do hlíny. Baví je lámat klacíky a brousit hrubé plochy. Často si stěžují, že jim lidé nerozumí a vyprávějí mi svoje dávné příběhy. Přijďte si nimi pohrát, vykoupat je nebo se s nimi zahrabat. Když bude chuť, můžeme je kreslit, psát o nich básně, tvořit krátké komiksy nebo je sbírat chodidlem, házet do vody, cvičit se v drápkování a vymýšlet, co všechno s nimi jde.
Dílnu vede Kateřina Molčíková – vystudovala DAMU obor dramaturgie alternativního a loutkového divadla a obor dramatická výchova. Hraje loutkové divadlo a na pedagogické škole se věnuje loutkám a strukturovanému dramatu. Hraje v kapele Herky.

Více

Čas

(Středa) 10:00 - 15:00(GMT+02:00)

Cena:

80 Kč

Get Directions