Červený balónek / Naivní divadlo, Liberec (3+)

Červený balónek / Naivní divadlo, Liberec (3+)

út02červenec13:30út14:1013:30 - 14:10(GMT+02:00) Červený balónek / Naivní divadlo, Liberec (3+)Inscenace vypráví o malém chlapci a jeho balónku, který dokáže opětovat hochovo přátelství.Jeviště Divadla Karla Pippicha, Čs. partyzánů 6, 537 01 Chrudim

Detail události

2. 7. / úterý v 11.00, 13.30 a 15.00
Jeviště Divadla Karla Pippicha
40 minut / od 3 let

Autor: Albert Lamorisse – Vít Peřina a kol.
Režie: Michaela Homolová
Dramaturgie: Vít Peřina
Výprava: Berta Doubková
Hudba: Filip Homola
Hrají: Veronika Khomová, Jakub Müller, Pavel Pfeifer, Petr Štěpánek

Inscenace – inspirovaná stejnojmenným francouzským filmem Alberta Lamorisse – vypráví o malém chlapci a jeho balónku, který nejenže umí létat kam si zamane, ale především dokáže opětovat hochovo přátelství. Jenže ubrání chlapec svého nafukovacího kamaráda před nechápavými dospělými či partou dětských raubířů z ulice? Poetická inscenace pro nejmenší děti se hraje v komorním studiovém prostoru a je téměř beze slov.

O souboru
Naivní divadlo Liberec vzniklo v roce 1949 coby jedno z prvních profesionálních českých loutkových divadel. Patří ke špičce současného loutkového divadla a hraje především pro děti a mládež. Každé dva roky je organizátorem mezinárodního festivalu Mateřinka, zaměřeného na loutkové inscenace pro děti předškolního věku. Naivní divadlo programově klade důraz na původní autorskou tvorbu, a především se vytrvale snaží o produkci inscenací loutkových, bez ohledu na to, zda se pod pojmem loutka skrývá figurativní, objektové či jakkoliv jinak výtvarné divadlo.

Kontakt: https://www.naivnidivadlo.cz/

Čas

Červenec 2(úterý) 1:30odpoledne - 2:10odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

200 Kč