Čert tě vem! / Divadlo LokVar, Praha / 5+

Čert tě vem! / Divadlo LokVar, Praha / 5+

st05červenec18:00st18:5018:00 - 18:50(GMT+02:00) Čert tě vem! / Divadlo LokVar, Praha / 5+Strhující příběhy o chamtivosti, lenosti, obžerství, závisti a závisti.Divadelní scéna MED, Široká 85. 53701 Chrudim

Detail události

5.7. / středa od 16.00 a 18.00
Scéna MED
50 minut / od 5 let

Autoři: Tomáš Jarkovský a Jakub Vašíček
Úprava a režie: Peter Vargga
Výprava: Bára Hubená
Hudba: Milan Potoček
Hrají: Lenka Veliká, Martin Veliký

O inscenaci
Pohádka o lidských neřestech a taky trošku o lásce. Strhující příběhy o Chamtivosti, Lenosti, a Obžerství. Nebojte, nezapomeneme ani na Chtíč. Taky vás čeká Závist, stará jako lidstvo samo. A co dál? No ano, Hněv. A naše skvělá Hněvna. Že nevíte , co, nebo kdo to je? Poznáte! Ve všech rolích se vám představí spanilá Elfrída a nepřekonatelný Karlo Kumpáno. No vám ještě něco chybí? Je to tak. Pýcha. Ta dokáže zamotat lidské osudy.

O souboru
Jsme spolužáci a absolventi Katedry Loutkového a Alternativního divadla DAMU a dlouholetí spoluhráči nejdříve z Dejvického divadla, poté z Divadla v Dlouhé, nyní na volné noze.
Po letech převážně činoherního divadla se nám zastesklo po loutkách, a tak jsme v roce 2002, kdy naše domovská scéna byla pod vodou, založili LokVar. Zakládajícími členy jsou Ivana LOKajová a Peter VARga, postupně jsme se rozrostli o další spolužáky Martina Velikého, Markétu Pellarovou a Pavla Tesaře. Stálý tým tvoří režiséři Arnošt Goldflam, náš ročníkový guru, Michaela Homolová, naše spolužačka, autor hudby Milan Potoček a hlavně naše dvorní výtvarnice, autorka všech výprav a loutek a spolužačka Bára Hubená. Věnujeme se loutkovému divadlu pro děti, od těch nejmenších až po ty dospělé. Důraz klademe na hravost, imaginaci, loutku a hlavně na to, aby se pobavily nejen děti, ale i jejich dospělí.

Kontakt: https://lokvar.cz

Čas

Červenec 5(středa) 6:00odpoledne - 6:50odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

100 Kč