Brouček / Divadlo Lokvar, Praha (6+)

Brouček / Divadlo Lokvar, Praha (6+)

čt04červenec14:00čt14:5514:00 - 14:55(GMT+02:00) Brouček / Divadlo Lokvar, Praha (6+)Brouček, náš velký malý hrdina, zažívá největší dobrodružství svého brouččího života.Divadelní scéna MED, Široká 85. 53701 Chrudim

Detail události

4. 7. / čtvrtek ve 14.00
Scéna MED
45 minut / od 6 let

Režie a dramatizace: Peter Varga
Scéna a loutky: Bára Hubená
Hudba: Filip Homola
Hrají: Markéta Pellarová a Peter Varga

A byl podzim a zima a pak bylo jaro. Všechno, všechno kvetlo, a ty včely tolik bzučely, a ti chrousti tolik hučeli, a ta tráva byla taková veliká, a ta rosa jako granáty, a ti ptáčci tolik zpívali, a ti cvrčci – ti se toho nacvrčeli!
Brouček, náš velký malý hrdina, zažívá největší dobrodružství svého brouččího života. S Beruškou jsou kamarádi. Maminka s tatínkem mu drží pěsti a kmotřička s Janinkou z dálky dohlížejí. A možná přiletí i žluna!

O souboru:
Jsme spolužáci z KALD DAMU a dlouholetí spoluhráči nejdříve z Dejvického divadla, poté z Divadla v Dlouhé, nyní na volné noze. Po letech převážně činoherního divadla se nám zastesklo po loutkách, a tak jsme v roce 2002, kdy naše domovská scéna byla pod vodou, založili LokVar. Zakládajícími členy jsou Ivana LOKajová a Peter VARga, postupně jsme se rozrostli o Martina Velikého, Markétu Pellarovou a Pavla Tesaře. Stálý tým tvoří režiséři A. Goldflam, M. Homolová, autor hudby M. Potoček a hlavně naše dvorní výtvarnice, autorka všech výprav Bára Hubená.

Kontakt: https://lokvar.cz/

Čas

Červenec 4(čtvrtek) 2:00odpoledne - 2:55odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

150 Kč

Get Directions