Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny! / Naivní divadlo, Liberec / 5+

Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny! / Naivní divadlo, Liberec / 5+

01červenec16:0016:4516:00 - 16:45(GMT+02:00) Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny! / Naivní divadlo, Liberec / 5+Původní loutková komedie Víta Peřiny pro děti i jejich dospělý doprovod je autorskou variací klasické pohádky o Červené Karkulce.Jeviště Divadla Karla Pippicha, Čs. partyzánů 6, 537 01 Chrudim

Detail události

Původní loutková komedie Víta Peřiny pro děti i jejich dospělý doprovod je autorskou variací klasické pohádky o Červené Karkulce.
Do českých lesů se po sto letech opět vrátili vlci. Nejmladšího samce smečky navíc čeká jeho první mise, během níž si má získat respekt ve svém novém rajónu. V lese se ten den připravuje na myslivecké zkoušky mladý lesní adjunkt. A stejným lesem toho osudného dne poprvé sama, bez rodičů, vyrazila i malá holčička, která získala své jméno podle červené čepičky – Karkulka. Tři iniciační cesty trojice odlišných hrdinů (mladý vlk, začínající hajný a malá holčička) se protnou v bláznivém finále uprostřed lesa – v chaloupce, v níž babička Červené Karkulky právě oslavuje významné životní jubileum.

Autor: Vít Peřina
Režie: Michaela Homolová
Výprava: Robert Smolík
Hudba: Filip Homola
Hrají: Veronika Košvancová – Khomová, Kristýna Trojanová, Filip Homola, Antonín Týmal

O souboru
Naivní divadlo Liberec vzniklo v roce 1949 coby jedno z prvních profesionálních českých loutkových divadel. Patří ke špičce současného loutkového divadla a hraje především pro děti a mládež. Každé dva roky je organizátorem mezinárodního festivalu Mateřinka, zaměřeného na loutkové inscenace pro děti předškolního věku. Naivní divadlo programově klade důraz na původní autorskou tvorbu, a především se vytrvale snaží o produkci inscenací loutkových, bez ohledu na to, zda se pod pojmem loutka skrývá figurativní, objektové či jakkoliv jinak výtvarné divadlo.

Kontakt: https://www.naivnidivadlo.cz/

Čas

Červenec 1(pátek) 4:00odpoledne - 4:45odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

100