Aucassin a Nicoletta / Divadelní spolek LokVar, Praha / 5+

Aucassin a Nicoletta / Divadelní spolek LokVar, Praha / 5+

út05červenec15:00út15:55Aucassin a Nicoletta / Divadelní spolek LokVar, Praha / 5+Loutková rytířská komedie na motivy středověké francouzské legendy.15:00 - 15:55 Park Republiky, 537 01 Chrudim IITyp událostiDivadloTyp programuOpen program

Detail události

Odehrává se ve středověké Francii. Mladý hrabě Aucassin se zamiluje do Nicoletty, o které nikdo neví, jakého je původu, protože ji jako malé dítě koupili od pirátů. Aucassinův otec jejich lásce nepřeje a tak se milenci musí rozhodnout utéct za moře. V daleké Tramtárii je Nicoletta opět unesena a zdánlivě nenávratně ztracena. Ale velká láska nezná překážky a nakonec se jejich cesty opět sejdou.

Režie: Michaela Homolová
Výprava: Barbora Hubená
Hudba: Milan Potoček
Hrají: Peter Varga a Martin Veliký

O souboru
Jsme spolužáci z KALD DAMU a dlouholetí spoluhráči nejdříve z Dejvického divadla, poté z Divadla v Dlouhé, nyní na volné noze. Po letech převážně činoherního divadla se nám zastesklo po loutkách, a tak jsme v roce 2002, kdy naše domovská scéna byla pod vodou, založili LokVar. Zakládajícími členy jsou Ivana LOKajová a Peter VARga, postupně jsme se rozrostli o Martina Velikého, Markétu Pellarovou a Pavla Tesaře. Stálý tým tvoří režiséři A. Goldflam, M. Homolová, autor hudby M. Potoček a hlavně naše dvorní výtvarnice, autorka všech výprav, Bára Hubená.

Kontakt: https://lokvar.cz/

Více

Čas

(úterý) 15:00 - 15:55

Cena:

70