Aucassin a Nicoletta / Divadelní spolek LokVar, Praha / 5+

Aucassin a Nicoletta / Divadelní spolek LokVar, Praha / 5+

út05červenec15:00út15:5515:00 - 15:55(GMT+02:00) Aucassin a Nicoletta / Divadelní spolek LokVar, Praha / 5+Loutková rytířská komedie na motivy středověké francouzské legendy.Šapitó za Divadlem Karla Pippicha, Park Republiky, 537 01 Chrudim II

Detail události

Odehrává se ve středověké Francii. Mladý hrabě Aucassin se zamiluje do Nicoletty, o které nikdo neví, jakého je původu, protože ji jako malé dítě koupili od pirátů. Aucassinův otec jejich lásce nepřeje a tak se milenci musí rozhodnout utéct za moře. V daleké Tramtárii je Nicoletta opět unesena a zdánlivě nenávratně ztracena. Ale velká láska nezná překážky a nakonec se jejich cesty opět sejdou.

Režie: Michaela Homolová
Výprava: Barbora Hubená
Hudba: Milan Potoček
Hrají: Peter Varga a Martin Veliký

O souboru
Jsme spolužáci z KALD DAMU a dlouholetí spoluhráči nejdříve z Dejvického divadla, poté z Divadla v Dlouhé, nyní na volné noze. Po letech převážně činoherního divadla se nám zastesklo po loutkách, a tak jsme v roce 2002, kdy naše domovská scéna byla pod vodou, založili LokVar. Zakládajícími členy jsou Ivana LOKajová a Peter VARga, postupně jsme se rozrostli o Martina Velikého, Markétu Pellarovou a Pavla Tesaře. Stálý tým tvoří režiséři A. Goldflam, M. Homolová, autor hudby M. Potoček a hlavně naše dvorní výtvarnice, autorka všech výprav, Bára Hubená.

Kontakt: https://lokvar.cz/

Čas

Červenec 5(úterý) 3:00odpoledne - 3:55odpoledne(GMT+02:00)

Cena:

70

Get Directions