Amundsen / Loutky v nemocnici, Praha (6+)

Amundsen / Loutky v nemocnici, Praha (6+)

čt04červenec10:00čt10:4010:00 - 10:40(GMT+02:00) Amundsen / Loutky v nemocnici, Praha (6+)Vzrušující závod o dobytí poslední neznámé končiny země. Divadelní scéna MED, Široká 85. 53701 Chrudim

Detail události

4. 7. / čtvrtek v 10.00
Scéna MED
40 minut / od 6 let

Koncept a režie: Matyáš Míka a kol.
Scénografie: Anna Hubená a Josefína Holcová
Hudebně-dramaturgická konzultace: Markéta Labusová
Hrají: David Bolech a Kryštof Míka

Kudy vede cesta k tvému pólu?
Vzrušující závod o dobytí poslední neznámé končiny země. Stalo se vám někdy, že jste chtěli být prostě první? Nejlepší? Vytřít všem zrak? Roald se vydává na cestu a je, jak se patří cílevědomý. Ale co, když jeho cíl leží úplně jinde, než si kdy myslel?

O souboru
Spolek LOUTKY V NEMOCNICI se věnuje práci na poli dramaterapie a rozvíjí spektrum aktivit v oblasti psychosociální péče. Již devatenáct let se zasazuje o ulehčení pobytu dětí a dříve narozených v nemocnicích, léčebnách a hospicích. Každý rok realizuje více než 1200 návštěv zdravotnických zařízení. Loutky v nemocnici dokážou při svých návštěvách vyčarovat úsměv na tvářích pacientů, jejich blízkých i zdravotnického personálu, pomohou zahnat smutek po domově, na chvíli zapomenout na bolest a trápení. Jevištěm se někdy může stát třeba i nemocniční postýlka a jindy se loutky zase stávají přímo součástí léčebného procesu. Aktivit spolku se účastní 30 českých profesionálních loutkoherců a muzikantů. Uměleckou vedoucí souboru je Marka Míková.

Kontakt: https://www.loutkyvnemocnici.cz/

Čas

Červenec 4(čtvrtek) 10:00dopoledne - 10:40dopoledne(GMT+02:00)

Cena:

150 Kč

Get Directions